Susisiekite (I-V 8.00-17.00): +370 37 45 31 55
Turite klausimų? technika@technitis.lt
  • Prisijungti
  • 0 0
Husqvarna LT 5005 vibroplūktuvas

Husqvarna LT 5005 vibroplūktuvas

Klausti

Susisiekite:Renatas Butavičius

Produkto vadovas

renatas.butavicius@technitis.lt, +37069915714

Aprašymas

Prekės kodas: LT 5005

LT 5005 yra gerai subalansuotas ir lengvas, bet galingas plūktuvas, sukurtas efektyviai sutankinti granuliuotus ir rišlius dirvožemis, pvz., molio ir dumblo. Idealiai tinka tankinimui tranšėjose arba kitose siaurose vietose, pavyzdžiui, aplink stulpelius ir vamzdžius. Jame įrengtas naujausias Honda GXR120 variklis, kuris yra specialiai suprojektuotas plūktuvams. Plūktuvas puikiai valdomas, netriukšmingas, nedidelės jo emisijos į aplinką.

Puikus manevringumas

Trijų padėčių droselio valdiklis (laisvasis režimas, didelis greitis, sustabdymas / uždarymas) taip pat nutraukia kuro tiekimą, kad būtų išvengta jo nuotėkio. Subalansuotas dizainas užtikrina puikią trauką ir manevringumą.

Aukštas tankinimo efektyvumas

Efektyvus tankinimas dėka galingo "Honda" variklio, įmontuoto kompaktiškoje, patvarioje važiuoklėje ir užtikrinančio pakankamą greitį bei didelę smūgio jėgą.

Lengvas aptarnavimas

Lengva pasiekti visus aptarnavimo taškus, įskaitant alyvos lygio patikrinimą (variklyje ir pade), oro filtro valymą / keitimą. Įrengtas valandų skaitiklis, oro filtro užsiteršimo indikatorius ir alyvos lygio įspėjimo indikatorius.

Puiki ergonomika
Mažas svoris, viena kėlimo kilpa ir ant vairavimo lanko esantys ritinėliai leidžia lengvai atlikti darbus. Transportavimo ratų komplektas įsigyjamas atskirai kaip priedas.
Techniniai duomenys

Darbinis plotis, mm 230
Dažnis, Hz 11.9
Kuras Benzinas
Matmenys, mm 726 x 345 x 1030
Variklio modelis Honda GXR 120
Galia, kW 2.8
Svoris, kg 62

Panašios prekės

Peržiūrėtos prekės