Susisiekite (I-V 8.00-17.00): +370 37 45 31 55
Turite klausimų? technika@technitis.lt
 • Prisijungti
 • 0 0
Cedima DKS-15.1-001 gręžimo variklis
Cedima DKS-15.1-001 gręžimo variklis

Cedima DKS-15.1-001 gręžimo variklis

Šią prekę turime el. parduotuvėje

Susisiekite:Klaudijus Raslavičius

Produkto vadovas

klaudijus.raslavicius@technitis.lt, +370 610 13 138

Aprašymas

Prekės kodas: DKS-15.1-001
Cedima pristato naujieną – kompaktišką ir galingą sauso skylių gręžimo mašiną DKS15-001.

Įjungimo / išjungimo minkšta kalimo funkcija palaiko galingą 2000 W variklį ir pagreitina darbo eigą. Gręžimo mašina skirta gelžbetoniui ir kietoms medžiagoms. Gręžimo dulkės iš deimantinių segmentų pašalinamos minkštuoju kalimu ir pašalinamos veiksminga dulkių nusiurbimo sistema. 2-jų greičių sauso gręžimo mašina yra skirta gręžti iki 200 mm skersmens ir gali būti valdoma ranka arba su gręžimo stovu. DKS 15 komplektuojamas su įrankių rinkiniu, esančiu praktiškame dėkle, kuriame dar yra vietos keliems grąžtams. Variklio ir greičių dėžės efektyvumas garantuoja išskirtinį gręžimo efektyvumą.

Savybės ir privalumai:

 • Minkšto kalimo funkcija. Minkštą kalimą galima lengvai įjungti arba išjungti pasukant rankeną sumontuotą mašinos šone. Minkštas kalimas pagreitina kietų medžiagų ir palaiko gręžimo dulkių transportavimą į dulkių nusiurbimą.
 • Darbas be dulkių. Efektyvi dulkių pašalinimo sistema užtikrina darbą be dulkių. Dulkių nusiurbimo jungtis yra sujungta su mašina lengvai nuimama fiksavimo spyruokle. Kompaktiškas dydis. Dėl kompaktiško DKS 15 yra patogi ir labai maloni vartotojui.
 • Įrankių armatūra. DKS 15 yra įmontuotas 1 1/4″ UNC įrankių pajungimo įtaisas. Taigi galite naudoti standartinius gręžimo antgalius, kurie taip pat turi atitinkamą išleidimo angą dulkėms šalinti sausu gręžimu.
 • Teleskopinė centravimo štanga (priedas). Norėdami lengvai pradėti gręžti, tiesiog įdėkite centravimo smaigalį į variklio veleną, uždėkite grūdintą smailę ant gręžimo centro ir pradėkite gręžti. Praktiška atrama gręžiant tiksliai į centrą.
 • 2-jų greičių pavara. Platus gręžimo diapazonas, atitinkamai pritaikant greitį ir sukimo momentą priklausomai nuo gręžimo skersmens.
 • Alyvos vonios tepimas. Optimalus reduktoriaus tepimas garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir aukštą efektyvumą.
 • Perkrovos sankaba. Apsaugo operatorių, mašiną ir įrankį nuo didelių mechaninių perkrovų. Neišvengiama rankinio gręžtuvo saugos funkcija.
 • „Intellitronic“. Naujoji elektroninė sistema variklį paleidžia mikrovaldikliu švelniai ir tokiu būdu išvengiama per didelės pradžios srovės. Viršijus dabartinę ribą, elektroninis prietaisas tai rodo variklio pulsavimu. Jei operatorius sumažina spaudimo jėgą, variklis vėl veikia normaliai. Jeioperatorius nemažina maitinimo galios, elektronika po kelių sekundžių išjungia variklį. Po šio veiksmo variklį galima nedelsiant užvesti. Prieš pradedant iš naujo, nereikia laukti tam tikro laiko kaip ant šiluminio variklio perkrovos jungiklio.
 • Pagalbinė variklio išlyginimo priemonė. Du integruoti gulsčiukai leidžia tiksliai nustatyti horizontalią ir vertikalią darbinę padėtį.

Komplektacija:

 • Šoninė rankena
 • Plastikinis lagaminas

Techniniai duomenys

Ilgis, mm 510
Įtampa, V 230
Maks. gręžimo Ø, mm 200
Pakuotė Lagaminas
Tipas Deimantinis gręžtuvas
Galia, W 2000
Veleno sriegis 1 1/4"
Svoris, kg 5.8

Panašios prekės

Peržiūrėtos prekės