Susisiekite (I-V 8.00-17.00): +370 612 04040
Turite klausimų? info@technitis.lt
  • Prisijungti
  • 0 0
  • 0.00 € 0
    • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Medžio freza OF 1010 R smulkiems frezavimo darbams

Medžio freza OF 1010 R smulkiems frezavimo darbams
2021.09.082021-ųjų rugpjūtį „Festool“ į rinką išleidžia naująjį frezerį OF 1010 R, skirtą smulkiems frezavimo darbams. Jis pasižymi ypatingu universalumu, tikslumu ir naudojimo paprastumu. Dėl dvipusio kolonų fiksavimo, kompaktiškos konstrukcijos ir lengvo svorio jis gali būti vedamas išilgai briaunų, linijų ar kreivių aukščiausiu tikslumu. Jis nepalieka abejingų dėl plataus taikymo frezuojant profilius, griovelius, užkaitus ar atliekant sujungimus.


Tikslumas yra svarbiausia
Frezuojant svarbiausias dalykas yra tikslumas. Būtent tai ir užtikrina naujasis frezeris. Dvi frezavimo pado kreipiančiosios kolonos fiksuojamos abiejose pusėse vienu metu. Rezultatas: persikreipimui atsparus frezavimas ir tikslus frezavimo rezultatas. Tad galima pamiršti nuobodžius ir daug laiko reikalaujančius perdarymus. Papildomai, tikslų frezavimą užtikrina aiškiai apžvelgiama OF 1010 R darbinė zona ir puikiai matoma freza.Tikslus nustatymas ir labai paprastas frezos keitimas

Frezerio tikslumą reikšmingai lemia tai, kaip lengvai yra nustatomas frezavimo gylis. OF 1010 R frezavimo gylis yra nustatomas dešimtosios milimetro dalies tikslumu sukamuoju ratuku vos per kelias sekundes. „Festool“ garsėja dideliu frezų asortimentu: kiekvienam naudojimo atvejui galima pasirinkti optimalią frezą. Darbinė zona aplink spyruoklinį griebtuvą yra palikta atvira, kad būtų galima saugiai ir labai greitai pakeisti frezą.


Mažas svoris ir ergonomiškas dizainas
Kuriant naująjį frezerį, „Festool“ siekė ne tik tikslumo, bet taip ergonomiško, sveikatą tausojančio ir saugaus frezavimo. Dėl kompaktiško dizaino, mažo svorio ir ergonomiškos rankenos užtikrinamas saugus ir komfortiškas frezerio valdymas. Tiesiai ant frezerio esanti skiedrų gaudyklė, naudojant kartu su dulkių siurbliu, užtikrina švarų ir sveikatą tausojantį briaunų frezavimą. Be to, kaištiniu užraktu D 27 ir D 36 siurbimo žarnos paprastai ir patikimai prijungiamos prie naujojo frezerio.


Universali sistema
Absoliuti kokybė nepripažįsta kompromisų. Todėl „Festool“ siūlo suderintą, universalią ir efektyvią frezavimo sistemą: įrankius, frezas ir priedus. Sistemos priedų įvairovė, apimanti frezas, frezavimo šablonus, LR 32 sistemą skylių eilės gamybai, kreipiančiąsias liniuotes ir VS 600 sujungimo sistemą, užtikrina beveik neribotas taikymo galimybes.

Naujasis frezeris „OF 1010 R“ prekyboje jau nuo rugpjūčio. Daugiau informacijos ir kainos:

FESTOOL OF 1010 REBQ frezeris
FESTOOL OF 1010 REBQ-Plus frezeris
FESTOOL OF 1010 REBQ-Set frezeris
FESTOOL OF 1010 REBQ-Set+Box frezeris

Atgal į sąrašą