Susisiekite (I-V 8.00-17.00): +370 612 04040
Turite klausimų? info@technitis.lt
  • Prisijungti
  • 0 0
  • 0.00 € 0
    • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kontaktai

UAB "ELREMTA MASTERMANN"

Naglio g. 4C, LT-52367, Kaunas
Įmonės kodas 234981170
PVM kodas LT 349811716
Tel. nr.: +370 37 453155
El. paštas: info@technitis.lt

A/S LT02 4010 0510 0371 6915
AB Luminor bankas
A/S LT60 7044 0600 0315 6659
AB SEB bankas

Turite klausimų? Siųskite juos mums:

  • KAUNAS
  • VILNIUS
  • KLAIPĖDA
  • PANEVĖŽYS
  • PLUNGĖ

KAUNAS STATYBINĖS TECHNIKOS IR ĮRANKIŲ CENTRAS

Telefonas
Administracija
El. paštas


Darbo laikas:
I-V 8:00--17:00 val., VI ir VII nedirbame.


Adresas:
Naglio g. 4C,LT-52367 Kaunas

Servisas / Atsarginės dalys / Nuoma

Telefonas


Darbo laikas:
I-V 8:00--17:00 val., VI ir VII nedirbame.


Adresas:
Naglio g. 4C, LT-52367 Kaunas

Įrankių centras

Telefonas
Faks.
+370 37 406 540
El. paštas


Darbo laikas:
I-V 8:00--17:00 val., VI ir VII nedirbame.



Adresas:
Neries kr. 16E, LT-48402 Kaunas

Vilniaus padalinys

Telefonas
El. paštas


Darbo laikas:
I-V 8:00--17:00 val., VI ir VII nedirbame.


Adresas:
Savanorių pr. 191, LT-02300 Vilnius

Klaipėdos padalinys

Telefonas
El. paštas


Darbo laikas:
I-V 8:00--17:00 val., VI ir VII nedirbame.


Adresas:
Dubysos g. 6, LT-93231 Klaipėda

Panevėžio padalinys

Telefonas


Darbo laikas:
I-V 8:00--17:00 val., VI ir VII nedirbame.


Adresas:
Staniūnų g. 69, LT-36144 Panevėžys

Plungės padalinys

Telefonas
El. paštas


Darbo laikas:
I-V 8:00--17:00 val. VI ir VII nedirbame.


Adresas:
Stoties g. 21, LT-90115 Plungė
Darbuotojai

Ugnius Noreika

Pardavimų ir rinkodaros direktorius

Tel. +370 685 65 730
ugnius.noreika@technitis.lt

Audrius Jackevičius

Padalinio vadovas

Tel. +370 685 54102
audrius.jackevicius@technitis.lt

Mantas Radzevičius

Produkto vadovas

Tel. +370 606 01116
mantas.radzevicius@technitis.lt

Narūnas Asinauskas

Produkto vadovas

Tel. +370 699 15 708
narunas.asinauskas@technitis.lt

Renatas Butavičius

Produkto vadovas

Tel. +370 699 15714
renatas.butavicius@technitis.lt

Tadas Barila

Produkto vadovas

Tel. +370 652 29 404
tadas.barila@technitis.lt

Andrius Radžiukynas

Projektų vadovas

Tel. +370 614 25265
andrius.radziukynas@technitis.lt

Libertas Mikalauskas

Vadybininkas

Tel. +370 652 44842
libertas.mikalauskas@technitis.lt

Klaudijus Raslavičius

Produkto vadovas

Tel. +370 610 13138
klaudijus.raslavicius@technitis.lt

Ričardas Virginijus Kudarauskas

Padalinio vadovas

Tel. +370 652 80951
ricardas.kudarauskas@technitis.lt

Mindaugas Meškuotis

Vadybininkas

Tel. +370 655 20803
mindaugas.meskuotis@technitis.lt

Tadas Jočys

Vadybininkas

Tel. +370 685 28458
tadas.jocys@technitis.lt

Darius Miliauskas

Technikos direktorius

Tel. +370 698 40004
darius.miliauskas@technitis.lt

Egidijus Lisauskas

Serviso vadovas

Tel. +370 699 05 805
egidijus.lisauskas@technitis.lt

Dominykas Gudėnas

Serviso inžinierius

Tel. +370 655 20 870
dominykas.gudenas@technitis.lt

Andrius Strumila

Atsarginių dalių vadybininkas

Tel. +370 620 93 010
andrius.strumila@technitis.lt

Vaidas Navickas

Atsarginių dalių vadybininkas

Tel. +370 686 27 440
vaidas.navickas@technitis.lt

Arūnas Naujokas

Serviso inžinierius

Tel. +370 699 53203
arunas.naujokas@technitis.lt

Živilė Ivanovienė

Įrankių atsarginės dalys

Tel. +370 656 39 819
zivile.ivanoviene@technitis.lt

Leonardas Kepežinskas

Nuomos vadybininkas, Naglio g. 4C, Kaunas

Tel. +370 699 62708
leonardas.kepezinskas@technitis.lt

Ernestas Mikalauskas

Nuomos vadybininkas, Neries kr. 16E, Kaunas

Tel. +370 652 29529
ernestas.mikalauskas@technitis.lt

Giedrius Šantaras

Padalinio vadovas

Tel. +370 685 14 200
giedrius.santaras@technitis.lt

Aurelijus Liaudanskas

Vadybininkas

Tel. +370 675 68 955
aurelijus.liaudanskas@technitis.lt

Gintaras Slidziauskas

Vadybininkas

Tel. +370 652 29 403
gintaras.slidziauskas@technitis.lt

Renardas Janulevičius

Vadybininkas

Tel. +370 652 31331
renardas.janulevicius@technitis.lt

Almantas Litvinavičius

Vadybininkas

Tel. +370 650 55 331
almantas.litvinavicius@technitis.lt

Alvydas Dargis

Padalinio vadovas

Tel. +370 656 11 911
alvydas.dargis@technitis.lt

Tomas Sabeckas

Pardavimų vadovas

Tel. +370 652 44 855
tomas.sabeckas@technitis.lt

Kęstutis Jusaitis

Vadybininkas

Tel. +370 656 34 182
kestutis.jusaitis@technitis.lt

Kęstutis Stankus

Vadybininkas

Tel. +370 656 06 565
kestutis.stankus@technitis.lt

Valdas Kasparavičius

Vadybininkas

Tel. +370 609 23903
valdas.kasparavicius@technitis.lt

Remigijus Vaišvila

Padalinio vadovas

Tel. +370 687 20127
remigijus.vaisvila@technitis.lt

Vidas Macys

Vadybininkas

Tel. +370 686 07947
vidas.macys@technitis.lt

Mantas Daugėla

Padalinio vadovas

Tel. +370 690 11133
mantas.daugela@technitis.lt