Susisiekite (I-V 8.00-17.00): +370 699 62708
Turite klausimų? nuoma@technitis.lt
  • Prisijungti
  • 0 0

Apie mus

Nuo šiol ieškokite mūsų nauju vardu – Technitis.

Technitis (Τεχνιτης) išvertus iš graikų kalbos – amatininkas - savo srities profesionalas, uždirbantis duonai patirties ir įgūdžių dėka.

Naujas prekybinis ženklas Technitis – apjungia 25 metų Elremta ir Mastermann darbo su profesionaliais technikos vartotojais patirtį, užbaigdamas 3 metus trukusį dviejų įmonių susijungimo procesą. Nepaisant naujo pavadinimo, mūsų pažadas išlieka senas – geriausia kokybė ir profesionalus aptarnavimas.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šiuolaikinės technikos ir įrankių statyboms, žemės ūkiui ir pramonei tiekimas, jų remontas ir nuoma.

Nuo pirmųjų dienų vienas iš pagrindinių mūsų tikslų yra pasiūlyti klientams maksimalią kokybę. Kokybę pirmiausia mes suprantame kaip parduodamos įrangos kokybę, todėl atidžiai renkamės savo tiekėjus – siūloma produkcija turi užtikrinti klientui ilgalaikę naudą, patikimumą, puikų servisą. Dėl tos priežasties stengiamės dirbti su rinkos lyderiais.


7 padaliniuose Lietuvoje ir Latvijoje Jūsų laukia 70 profesionalų pasiruošusių suteikti išsamią informaciją apie naujausią statyboms, žemės ūkiui ir pramonei skirtą techniką, jos optimalų panaudojimą ir aptarnavimą.


Technitis tm. Profesionalai profesionalams.


tm Visos teisės saugomos. „Technitis“ ir „Technitis. Technika profesionalams.“ yra registruoti prekybiniai ženklai, kurių teisės priklauso UAB „Elremta Mastermann“.