Susisiekite (I-V 8.00-17.00): +370 612 04040
Turite klausimų? info@technitis.lt
  • Prisijungti
  • 0 0
  • 0.00 € 0
    • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Patobulinti Festool įgilinamieji diskiniai pjūklai

Patobulinti Festool įgilinamieji diskiniai pjūklai
2021.03.19

Naujieji, iš esmės patobulinti „Festool“ įgilinamieji diskiniai pjūklai TSC 55 K ir TS 55 F.

Jau daugybę metų „Festool“ įgilinamieji diskiniai pjūklai yra laikomi geriausiais rinkoje.  Šio vokiško prekės ženklo gamintojas iš esmės patobulino šiuos gaminius. Atnaujinti „Festool“ įgilinamieji diskiniai pjūklai pjauna dvigubai greičiau. Dar daugiau, akumuliatorinis įgilinamasis diskinis pjūklas TSC 55 K papildytas unikalia „KickbackStop“ funkcija.

Dirbsite saugiau: TSC 55 K akumuliatorinis įgilinamasis diskinis pjūklas su „KickbackStop“ funkcija.
Dirbant su įgilinamuoju diskiniu pjūklu, atatranka yra dažniausia sunkių traumų priežastis. Galite pamiršti apie pavojų keliančias atatrankas, nes naujasis „Festool“ akumuliatorinis įgilinamasis diskinis pjūklas TSC 55 K yra papildytas unikalia „KickbackStop“ funkcija. Jeigu atatranka atsiranda pjaunant ar įgilinant pjūklą į ruošinį, „KickbackStop“ technologija akimirksniu sustabdo „Festool“ akumuliatorinio įgilinamojo pjūklo diską. Tokiu būdu yra sumažinamas pavojus susižaloti.
Be to, naujasis TSC 55 K paneigia stereotipą, kad akumuliatoriniai pjūklai našumu nusileidžia elektriniams įrankiams. Naujasis „Festool“  akumuliatorinis įgilinamasis diskinis pjūklas TSC 55 K dėl naujausios kartos bešepetėlio EC-TEC variklio ir dviejų akumuliatorių (2 x 18 V) maitinimo sistemos visiškai prilygsta elektriniam modeliui bei užtikrina reikiamą mobilumą.  

Festool TSC 55 KEB-Basic įleidžiamas diskinis pjūklas
Dirbsite dvigubai greičiau: TS 55 F įgilinamas diskinis pjūklas.

„Festool“ įgilinamieji diskiniai pjūklai visada išsiskirdavo absoliučiu pjovimo tikslumu, maksimalia galia ir ypatingu patvarumu. Naujasis TS 55 F išliko toks pat patikimas ir tikslus, tačiau su naujais „Festool“ pjūklo diskais nuo šiol pjauna dukart greičiau. Naujieji pjovimo diskai yra plonesni. Jų dantys pagaminti iš naujo kietlydinio. Taip pat pasikeitė pjūklo diskų dantų forma. Naujieji pjūklo diskai ilgiau tarnauja bei užtikrina didesnį pjovimo našumą ir tobulą pjūvio kokybę.  
Jeigu siekiate tobulo rezultato, visada naudokite „Festool“ įgilinamuosius diskinius pjūklus derinyje su „Festool“ sistemos gaminiais: kreipiančiosiomis liniuotėmis, įvairiomis atramomis, daugiafunkciu darbastaliu, apsauga nuo atplaišų ir, žinoma, su tinkama dulkių nusiurbimo sistema. Tokiu būdu turėsite aukščiausios klasės pjovimo sistemą, su kuria įveiksite bet kokį iššūkį ir pasieksite tobulą rezultatą.

Festool TS 55 FEBQ-Plus-FS įleidžiamas diskinis pjūklas + liniuotėNaujuosius įgilinamuosius diskinius pjūklus ir naujuosius pjovimo diskus galėsite įsigyti mūsų parduotuvėse nuo 2021 metų balandžio mėnesio.

Atgal į sąrašą